Televizyon Teknik Servis

Q LED, O LED, LED, LCD, PLAZMA Markası ne olursa olsun her marka arızalı televizyon yerinizden alınıp, atölyemiz’de uzman ekipler tarafından arıza teşhisi konup cihazın onarım, tamir ve bakım işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır, Televizyonların panel onarımları, kart onarımları, uzaktdan kumanda televizyonla ilgili her türlü yedek parça ve aksesuarları stoklarımızda bulunmaktadır .

Ses Sistemi Servis

Amfi Ses Sistemleri Servisi, Kanaat Elektronik olarak İstanbul’da tüm bölgelere cihaz montajı, kurulumu, tamiri, bakımı, servisi konusunda hizmet vermekteyiz.
Müzik setiniz, ev sinema sisteminiz, amfi, ses görüntü sisteminiz bozulduysa kaliteli profesyonel uzman ekiplerimiz tarafından hizmetinizde.

Zaman

Günümüz koşullarının en kıymetli değeri, zamanınızı zamanımız olarak düşünüp hareket ediyoruz, zamanında aldığımız cihazlarınızı en kısa sürede sonuçlandırıp zamanında teslim ediyoruz .

Yerinde Servis

Cihazınız ne olursa olsun yerinden alıp tekrar yerine bırakıyoruz, sorunlarınıza kalıcı, hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. 

Kullanılabilirlik

Arızalı cihazlarınız ne olursa olsun, kendi cihazımız gibi benimseyip ilk günkü performansı ile çalışması ve etkili olması için alternatif çözümler üretebiliyoruz.

Güvenlik

Cihazlarınızın güvenliği ve içerisindeki bilgileriniz şirketimizin sorumluluğundadır ve asla 3. kişilerle bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

Düşük Fiyat Garantisi

Piyasa ve sahadaki diğer rakiplerimize oranla daha düşük fiyat politakımız ile hakkımız olanla yetinerek,mutlu müşteriler biriktirmek tek arzumuz.

7 /24 Teknik Destek

Açık olan ve acil ihtiyaçlar halinde her türlü teknik destek hizmetimiz verilmektedir.

Hemen Ara – 0532 680 15 87