Televizyon Tamiri
slide-2
slide-3
Previous Next

HİZMETLERİMİZ

LCD – LED TV TAMİRİ

Televizyon ve monitörlerinizdeki arızaları tespit ederek gerekli parça değişimi ve onarım hizmetini garantili bir şekilde vermekteyiz. Tüm markalara tamirat uygulanmaktadır.

PROFESYONEL EKİPMAN

Tamirat sırasında profesyonel ekipmanlar kullanarak arıza tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Cihazınızda arıza yaratacak bir işlemin bu şekilde önüne geçilmektedir.

YEDEK PARÇA

Online mağazamızı ziyaret ederek tüm televizyon  ve  diğer elektronik cihaz yedek parçalarına ulaşabilirsiniz.

KISACA BİZ

Zaman

Günümüz koşullarının en kıymetli değeri, zamanınızı zamanımız olarak düşünüp hareket ediyoruz, zamanında aldığımız cihazlarınızı en kısa sürede sonuçlandırıp zamanında teslim ediyoruz .

Yerinde Servis

Cihazınız ne olursa olsun yerinden alıp tekrar yerine bırakıyoruz, sorunlarınıza kalıcı, hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. 

Kullanılabilirlik

Arızalı cihazlarınız ne olursa olsun, kendi cihazımız gibi benimseyip ilk günkü performansı ile çalışması ve etkili olması için alternatif çözümler üretebiliyoruz.

Güvenlik

Cihazlarınızın güvenliği ve içerisindeki bilgileriniz şirketimizin sorumluluğundadır ve asla 3. kişilerle bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

Düşük Fiyat Garantisi

Piyasa ve sahadaki diğer rakiplerimize oranla daha düşük fiyat politakımız ile hakkımız olanla yetinerek,mutlu müşteriler biriktirmek tek arzumuz.

7 /24 Teknik Destek

Açık olan ve acil ihtiyaçlar halinde her türlü teknik destek hizmetimiz verilmektedir.

ELEKTRONİK ÜRÜNLER